Here you can find how we spend our days in JOY
More photos in our Instagram or Facebook account
What parents say about us
Serdecznie polecam przedszkole i żłobek JOY - indywidualne podejście, wyrozumiałość i troska, do tego przepiękny ogród.
Nina K.
Cudowne miejsce, pełne radości i dziecięcej wolności! JOY to Radość w najlepszym wydaniu! 😀 zdecydowanie polecam 👌🧡💚💙
Magdalena O.
Naszego synka wysłaliśmy do Joy w wieku 8 m-cy i obecnie stwierdzamy, ze to był świetny wybór. Synek bardzo chętnie chodzi do żłobka i wita opiekunki z wielkim uśmiechem. Synka odbieram zadowolonego, najedzonego i sprawia wrażenie jakby dopiero wtedy sobie przypominał, ze ma rodziców ;)). Każdego dnia organizowane są inne zajęcia np. Dogoterapia, teatr lalek, święto dyni, dzień misia, angielski i prawdę mówiąc lista zajęć nie ma końca. Synek w żłobku spożywa różnorodne, zdrowe posiłki. Przy żłobku jest duży ogród z huśtawkami, piaskownica i innymi atrakcjami. Dzieci nigdy się nie nudzą, maja stały grafik dnia i sprawiają wrażenie szczęśliwych. Podsumowując bardzo polecamy Joy;)
Emilia Ż.
JOY mieści się w domu z ogromnym ogrodem od podstaw przygotowanym na żłobek i przedszkole, ładnie to wszystko urządzone. Dzieci się nie nudzą, czuć że jest w tym pasja. Mój synek chętnie tam chodzi i wychodzi zawsze uśmiechnięty, a to najlepsza rekomendacja.
Tomasz K.
Wspaniałe miejsce dla rozwoju i radości dla Maluszka. Profesjonalna kadra, zdrowe jedzenie. Polecam wszystkim Rodzicom!
Anna U.
Oboje rodzice, i syn 13m zachwyceni serdeczna atmosfera, bogatym programem, i wieeelkim ogrodem ;)
Lena W.
Marzyło mi się przedszkole dla dziecka, w którym:

- panie robią kałuże w ogrodzie wodą ze szlaucha ku dzikiej radość dzieci, które w kaloszach natychmiast je przemierzają
- zauważa się, że Michał siedzi jakiś smutniejszy dziś i zapytuje się go o ten stan zachęcając do wyrażania uczuć i emocji kłębiących się w środku, aby nie pozostał z nimi sam
- zamiast znosić po schodach najmniejsze maluchy, pozwala się im zejść po schodach pojedynczo za rączkę, co oczywiście trwa, ale satysfakcja na twarzy dziecka na koniec – bezcenne
- dzieci biegają dwa razy dziennie po dużym ogrodzie odkrywając tajemnice przyrody

I takie tam inne, trochę z Pipi Pończoszanki, trochę z Dzieci z Bullerbyn, a trochę z przeczucia, że w tym wszystkim chodzi o to, by tworzyć dzieciom bezpieczną, radosną przestrzeń dla ich naturalnego tempa i kierunku rozwoju i tego jak pragną przejawiać się w tym świecie.
Znalazłam tu w przedszkolu Joy - dziękuję
Monika B.