ZOSTAŁY NAM OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!
Witaj w Baby JOY!
Dzienna Opieka
Cześć!
Nazywam się Anfisa Borowik-Pupszynowicz, jestem z wykształcenia psychologiem, a prywatnie mamą dwóch chłopców i żoną Igora. Tak, to ja stworzyłam BabyJOY. I jest mi niezmiernie miło patrzeć jak radość, która tu panuje kwitnie w każdym z nas. Uwielbiam obserwować jak nasi najmilsi skaczą w kałużach, sadzą pomidory, odkrywają coraz to nowe zakamarki naszego pięknego ogrodu, trenują swoją samodzielność i rozwijają się w naszych placówkach pod okiem najlepszych opiekunów – przewodników.

Na co dzień zarządzam placówkami JOY kierując się turkusowym modelem samoogranizacji. Jednocześnie, jako certyfikowany trener Family Lab© dbam o to, by moi pracownicy budowali autentyczne relacje ze swoimi podopiecznymi i wspierali ich w budowaniu poczucia własnej wartości.
Cześć!
Mam na imię Igor, jestem przedsiębiorcą, mężem Anfisy i ojcem naszych synów. Moją pasją jest tworzenie radosnych przestrzeni dla dzieci oraz szczęśliwych miejsc pracy. Najbardziej lubię nasz BabyJOY-owy ogród, który zaprojektowałem i urządziłem z pomocą mojej mamy, kóra jest architektką wnętrz. Na co dzień zajmuję się finansami JOY ( ktoś musi ☺) i z dumą patrzę jak moja żona prowadzi swój wymarzony biznes.
JOYful Family
Stworzyliśmy to miejsce z myślą o naszych dzieciach, Stefanie i Danielu. Sami nie spodziewaliśmy się, że ta miłość i pasja do edukacji wczesnoszkolnej przerodzi się w nasz sposób na życie. I w ten sposób w przeciągu 3 lat, z kameralnego żłobka powstały dwie duże placówki (żłobek i przedszkole). Tak szybki rozwój i satysfakcja z prowadzenia obu placówek nie pozwala nam stać w miejscu, zatem wciąż rozwijamy nowe gałęzie naszego JOY.
Skandynawski luz
JOY to nie tylko nasza nazwa, ale też filozofia i podejście do wychowania i edukacji dzieci. Tutaj my, dorośli, podążamy za ciekawością dzieci i patrzymy na świat ich oczami. Jednocześnie pozostajemy dla nich bezpieczną ostoją i przewodnikami wrażliwymi na ich potrzeby. BabyJOY jest miejscem przyjaznym nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Wspólnie z Rodzicami budujemy naszą małą społeczność BabyJOY, wspierając się wzajemnie w tematach edukacji naszych dzieci i towarzysząc im w tym ważnym i pięknym momencie ich rozwoju.