MENU
ZAPISY TRWAJĄ!
Close
Umów spotkanie
Laugh, Learn In JOY!
Witaj w JOY!
Dwujęzyczne Przedszkole
JOY to radość i właśnie radością powinno być przepełnione dzieciństwo Twojego dziecka.
Kiedy nas odwiedzisz, zobaczysz, że potrafimy dobrze o to zadbać. Jesteśmy placówką wychowania przedszkolnego, która zapewnia dzieciom w wieku od 2,5 do 6 lat opiekę i edukację, której oczekuje każdy troskliwy i kochający rodzic.

Mieścimy się na Mokotowie w pięknym domu, otoczonym bajkowym ogrodem. Oferujemy nie tylko starannie przygotowaną przestrzeń do rozwoju, ale także mądre, nowatorskie spojrzenie na edukację przedszkolną. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz wielką pasję do pracy z dziećmi.
Radość i Zabawa
Mądrość i Intuicja

Joy to nasza filozofia i podejście do opieki i edukacji naszych dzieci.
Dzieciństwo to czas, w którym powinny królować radość i zabawa. My dorośli odpowiadamy za to, by ten niezwykle istotny etap życia odbywał się w bezpiecznej i inspirującej przestrzeni.

 • Twoje dziecko stworzone jest do tego, żeby bawić się, eksperymentować i w ten sposób poznawać świat
 • Gdy dobrze się bawi i jest zaangażowane, nauka i rozwój dzieją się równolegle
 • Nasi nauczyciele to bardzo mądrzy i uważni pedagodzy. Potrafią umiejętnie i bez narzucania się, kierować dzieci w stronę zajęć, które uczą i rozwijają
 • Jednocześnie zachęcają je do spontanicznej ekspresji, która zawsze jest źródłem kreatywności
 • Dbamy o to, żeby dzieci się nie przemęczały. Zbilansowana ilość zajęć i zabawy oparta jest na starannie przemyślanym planie dnia
  Bliskie relacje i
  współpraca z rodzicami
  Pierwszymi i najważniejszymi nauczycielami dla Waszych dzieci jesteście Wy, ich rodzice
  Dlatego tak ważne jest, żebyśmy wspólnie, wspierając się nawzajem, towarzyszyli w tym najpiękniejszym etapie rozwoju Waszych dzieci. Budowanie dobrych, szczerych relacji to jedna z kluczowych umiejętności w życiu. Chcemy, żeby dzieci uczyły się jej, obserwując również, jak robimy to my, dorośli.
  Otaczamy Twoje dziecko
  pełną troską

  Twoje dziecko jest u nas bezpieczne
  Oczywistym jest, że spełniamy wszystkie niezbędne normy i standardy. Mamy pyszne i zdrowe jedzenie. Zapewniamy Twojemu dziecku dużo świeżego powietrza i ruchu. Ale to nie wszystko.Na bezpieczeństwo patrzymy dużo szerzej. Równie ważne, jak to, co na zewnątrz, jest to, co dzieje się wewnątrz, w psychice Twojego dziecka. Patrzymy na nie z holistycznej perspektywy. Dbamy o jego dobrostan na wielu płaszczyznach – fizycznej, emocjonalnej oraz w relacjach z innymi.