ZOSTAŁY NAM OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!
BabyJOY to miejsce, w którym po prostu chce się przebywać. A to za sprawą naszego wyjątkowego zespołu opiekunek, które na pierwszym miejscu stawiają dobre relacje z dziećmi i rodzicami.
Bo dla nas najważniejszy jest drugi człowiek.
Edukacja skandynawska w rytmie slow
Nasze outdoorowe podejście do edukacji jest dopasowane do tempa rozwoju każdej z grup. Nie ma tu miejsca na pośpiech, za to jest miejsce na uważność i bliskość.
Czuła
opieka
Wykwalifikowana kadra z językiem angielskim
Zespół BabyJOY tworzą wyjątkowe osoby, których pasją jest praca z najmłodszymi. Każda opiekunka przechodzi szkolenia z certyfikowanym trenerem Family Lab © i stale podnosi swoje kwalifikacje.
Hygge
BabyJOY – tak, to ten żłobek na Mokotowie, w którym jest tak skandynawsko i przytulnie!
Typowy dzień w BabyJOY upływa nam w spokoju i harmonii, a jego tempo jest dopasowane do grupy wiekowej dzieci.

Najczęściej lubimy bawić się na dworze, bo przecież w ogrodzie BabyJOY jest najlepiej. Tu sadzimy pomidory, lepimy bałwana, skaczemy po kałużach albo układamy wielką mandalę przy pomocy różnych gatunków ziaren i kasz. Chętnie korzystamy z huśtawek i uwielbiamy zabawę w piaskownicy, ale równie często odpoczywamy w strefie hygge, gdzie czekają na nas hamaki, w których możemy się pokołysać, poprzytulać i odpocząć w cieniu drzew.

Rytm dnia wyznaczają nam stałe rytuały takie jak posiłki, drzemka i wszelkie czynności związane z nimi, na przykład sprzątanie, mycie rąk, ubieranie się, tulenie do snu. Na każdym z tych etapów pamiętamy o wspieraniu samodzielności wszystkich dzieci z poszanowaniem ich indywidualnego tempa rozwoju.

BabyJOY to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, w którym panuje skandynawskie hygge, a dziecięcą radość słychać z każdego zakamarka naszego pięknego ogrodu.