Tutaj możesz zobaczyć jak spędzamy nasze dni w JOY
Więcej zdjęć na naszej stronie Instagram lub Facebook
Co mówią o nas rodzice
  • Serdecznie polecam przedszkole i żłobek JOY - indywidualne podejście, wyrozumiałość i troska, do tego przepiękny ogród.
    Nina K.
  • Cudowne miejsce, pełne radości i dziecięcej wolności! JOY to Radość w najlepszym wydaniu! 😀 zdecydowanie polecam 👌🧡💚💙
    Magdalena O.
  • Naszego synka wysłaliśmy do Joy w wieku 8 m-cy i obecnie stwierdzamy, ze to był świetny wybór. Synek bardzo chętnie chodzi do żłobka i wita opiekunki z wielkim uśmiechem. Synka odbieram zadowolonego, najedzonego i sprawia wrażenie jakby dopiero wtedy sobie przypominał, ze ma rodziców ;)). Każdego dnia organizowane są inne zajęcia np. Dogoterapia, teatr lalek, święto dyni, dzień misia, angielski i prawdę mówiąc lista zajęć nie ma końca. Synek w żłobku spożywa różnorodne, zdrowe posiłki. Przy żłobku jest duży ogród z huśtawkami, piaskownica i innymi atrakcjami. Dzieci nigdy się nie nudzą, maja stały grafik dnia i sprawiają wrażenie szczęśliwych. Podsumowując bardzo polecamy Joy;)
    Emilia Ż.
  • JOY mieści się w domu z ogromnym ogrodem od podstaw przygotowanym na żłobek i przedszkole, ładnie to wszystko urządzone. Dzieci się nie nudzą, czuć że jest w tym pasja. Mój synek chętnie tam chodzi i wychodzi zawsze uśmiechnięty, a to najlepsza rekomendacja.
    Tomasz K.
  • Cudowne miejsce dla maluszków, które nasza córeczka uwielbia! Duży ogród, a w nim wielka piaskownica, zabawki, jeździki, stoliczki na przekąski - dzieci korzystają z tego każdego dnia! Ciocie są troskliwe i kreatywne, właściciele bardzo dbają o miejsce, wszyscy mogą się czuć zaopiekowani. Rytmika, harfistka-cyklicznie, oprócz tego różni ciekawi goście(alpaki, bębniarze itp). Bardzo polecam to miejsce dla wszystkich rodziców którzy szukają dla swojego maluszka czegoś więcej:)
    Magdalena G.
  • Wspaniałe miejsce. Empatyczne i kreatywne opiekunki oraz uważni, mądrzy właściciele, którzy rzeczywiście prowadzą placówkę w skandynawskim duchu. Dzieci bardzo dużo czasu spędzają w pięknym i dużym ogrodzie. Wychodzą przez cały rok, w każdą pogodę, zatrzymuje ich tylko duży smog - nie znam drugiego takiego miejsca w okolicach Starego Mokotowa. Mnóstwo kreatywnych zajęć, właściciele bardzo się starają i dbają o każdy szczegół. Jest czysto i ładnie. Dzieci mają mnóstwo zajęć sensorycznych, mogą się brudzić, są po prostu szczęśliwe i świetnie zaopiekowane. Polecam z całego serca!
    Agata C.
  • Wspaniałe miejsce dla rozwoju i radości dla Maluszka. Profesjonalna kadra, zdrowe jedzenie. Polecam wszystkim Rodzicom!
    Anna U.
  • Oboje rodzice, i syn 13m zachwyceni serdeczna atmosfera, bogatym programem, i wieeelkim ogrodem ;)
    Lena W.
  • Marzyło mi się przedszkole dla dziecka, w którym:

- panie robią kałuże w ogrodzie wodą ze szlaucha ku dzikiej radość dzieci, które w kaloszach natychmiast je przemierzają
    - zauważa się, że Michał siedzi jakiś smutniejszy dziś i zapytuje się go o ten stan zachęcając do wyrażania uczuć i emocji kłębiących się w środku, aby nie pozostał z nimi sam
    - zamiast znosić po schodach najmniejsze maluchy, pozwala się im zejść po schodach pojedynczo za rączkę, co oczywiście trwa, ale satysfakcja na twarzy dziecka na koniec – bezcenne
    - dzieci biegają dwa razy dziennie po dużym ogrodzie odkrywając tajemnice przyrody

I takie tam inne, trochę z Pipi Pończoszanki, trochę z Dzieci z Bullerbyn, a trochę z przeczucia, że w tym wszystkim chodzi o to, by tworzyć dzieciom bezpieczną, radosną przestrzeń dla ich naturalnego tempa i kierunku rozwoju i tego jak pragną przejawiać się w tym świecie.
    Znalazłam tu w przedszkolu Joy - dziękuję
    Monika B.