JOYful Parenting:
czyli jak czerpać radość z bycia autentycznym rodzicem
ZAPYTAJ O TERMINY
2 SPOTKANIA (16:00-18:00) COTYGODNIOWO
UCZESTNIKÓW
Zapisz się na niepowtarzalny kurs świadomego rodzicielstwa,
dzięki któremu w łatwy sposób nauczysz się
budować trwałe więzi ze swoimi dziećmi oraz dowiesz się:
  • Jak reagować na dziecięcą agresję
  • Jak sprawić, aby wspólne posiłki przestały być stresujące
  • Czego możesz nauczyć się od dziecka
  • Jak wspierać przedszkolaka w trudnych chwilach
  • 6 modułów tematycznych
    Kurs zawiera 6 modułów tematycznych, które są prowadzone w formie
    2-godzinnych spotkań w trybie cotygodniowym
  • Indywidualna konsultacja
    W cenie kursu oferujemy godzinną konsultację z psycholożką - Magdaleną Lejman - w zakresie tematów omawianych na seminariach
  • Opieka nad dzieckiem
    Gwarantujemy profesjonalną i atrakcyjną opiekę nad dziećmi wraz z przekąskami na terenie przedszkola JOY w trakcie trwania seminarium
Nasi eksperci
  • Magdalena Lejman
    Psycholożka, wychowawczyni przedszkolna,
    certyfikowana trenerka Familylab
  • Anfisa Borowik-Pupszynowicz
    Psycholożka, twórczyni i dyrektorka przedszkola,
    certyfikowana trenerka Familylab
Co zyskujesz zapisując się na kurs?
  • Wiedza i inspiracja
    W prosty sposób przekazujemy wiedzę dotyczącą świadomego rodzicielstwa, którą Jesper Juul i inni nasi guru gromadzili latami i pisali na ten temat książki. Jednocześnie wiemy, że każda relacja rodzic-dziecko jest szczególna, więc nie przekazujemy „złotych rad" jak wychować dziecko, tylko inspirujemy do zweryfikowania własnego podejścia do rodzicielstwa i pokazujemy szersze spojrzenie na tą wyjątkową relację.
  • Materiały
    Po każdym spotkaniu otrzymasz materiały związane z tematyką poruszaną na danym seminarium. Dzięki temu będziesz mógł/mogła wrócić do wartościowych treści nawet po ukończeniu kursu i zainspirować się na nowo. A może nawet odkryjesz w nich coś, co za pierwszym razem do Ciebie nie trafiło.
  • Wsparcie
    Pamiętaj, drogi Rodzicu, że nie jesteś sam! Każdy, kto ma lub opiekuje się dziećmi na co dzień doświadcza niezliczonej ilości wyzwań rodzicielsko-wychowawczych. Na naszych seminariach, w zaufanym gronie, będziesz mógł/mogła podzielić się swoimi spostrzeżeniami w danym temacie i skonfrontować swój punkt widzenia zarówno z trenerkami jak i innymi rodzicami.
  • Indywidualne konsultacje
    Po zakończeniu kursu każdy uczestnik i uczestniczka będą mieli okazję umówić się na indywidualne konsultacje z trenerką Familylab – Magdaleną Lejman - w zakresie tematów poruszanych na kursie. Dzięki temu będziesz miał/miała szanse na indywidualne podejście do Twoich potrzeb związanych z rodzicielstwem.
  • Silniejszą więź z dzieckiem
    Tematy seminariów odnoszą się do obszarów kluczowych dla rozwoju dziecka (przewodnictwo dorosłych czy poczucie własnej wartości), i takich, które bardzo często stanowią wyzwanie dla rodziców (granice, agresja czy wspólne posiłki). Dlatego wierzymy, że poszerzenie wiedzy rodzicielskiej w tych ważnych tematach będzie mogło bezpośrednio przenieść się na wzmocnienie więzi z Twoim dzieckiem. Same doświadczyłyśmy ogromnych zmian w relacjach z dziećmi, zarówno w przedszkolu jak i w domu, dlatego tak chętnie będziemy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami.
Cennik
1000 zł
  • 6 spotkań (seminariów) dotyczących świadomego rodzicielstwa, inspirowanych pedagogiką Jespera Juula.
  • Godzinną konsultację z trenerką Familylab w zakresie tematów poruszanych na kursie.
  • Atrakcyjną opiekę nad dzieckiem w trakcie trwania każdego z seminariów.
  • Hand-outy z tematami poruszanymi na kursie
ZAPISAĆ SIĘ
    Cena obejmuje:
  • Atrakcyjną opiekę nad dzieckiem w trakcie trwania każdego z seminariów.
  • Hand-outy z tematami poruszanymi na kursie
Cennik
1000 zł
Zapisz się na kurs już dziś!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu umówienia spotkania informacyjnego.
Podziel się informacją o kursie z innymi rodzicami!
kontakt@przedszkolejoy.pl